Forsiden
Ansatte
Våre planter
Om oss
Stilling ledig
Job opportunities
Nesodden som arbeidssted
Kontakt oss
[Du står her: Ansatte]

Oversikt over ansatte - kontaktinfo

Erfaring og kompetanse, vårt suksess-kriterium
All verdens teknologi er unyttig hvis man ikke også har de menneskene som skal til for å stelle blomstene og dyrke dem frem til sunne og friske individer. Schrader Gartneri har alltid lagt stor vekt på kompetanse. Våre nøkkelpersoner har solid gartnerutdannelse og vi sørger også for at våre medarbeidere får anledning til å følge med på det som skjer i bransjen. Våre folk er derfor ofte på reisefot for å orientere seg om nyvinninger i potteplantenes verden.
Schrader Gartneri har til enhver tid rundt 26 ansatte. I tillegg har vi sesongarbeidere og utenlandske studenter utplassert hos oss, og i de mest hektiske periodene på våren er vi en stab på hele 42.

 

Sentralbord

 

Tlf: +47 66 96 94 40

Salg

 

Tlf: +47 97 67 06 45
Vakttelefon

 

Tlf: +47 47 85 95 00

Kristin Schrader

General Manager

Daglig leder

Tlf: +47 97 67 06 46

kristin@schrader.no

Eystein Ruud

Business manager

Driftsansvarlig

Tlf: +47 48 00 62 64

eystein@schrader.no

Steyn Matthews

Production manager

Produksjonsleder

Tlf: +47 96 84 46 35

steyn@schrader.no

Konrad Talaga

Technical manager and culture leader

Teknisk ansvarlig

Tlf: +47 90 55 13 08

konrad@schrader.no

Elisabeth Borch

Salesmanager

Salgsansvarlig

Tlf: +47 90 84 85 15

elisabeth@schrader.no

Cathrine Wæhler

Finance-/adm.manager

Økonomi og adm. ansvarlig

Tlf: +47 66 96 94 40

cathrine@schrader.no

Laima Montviliene

Secretary

Tlf: +47 46 58 98 19

laima@schrader.no


 

 
 
 WebPublish - Bysant AS          
Schrader Gartnteri